• Brza isporuka
  • 100% sigurna kupnja
  • Plaćanje na rate
  • Povrat u roku 14 dana
  • Blog

Fragonard JUSTE UN BAISER EAU DE TOILETTE 100 ml

Pakiranje: 100 ml bočica

40,80 €
-20% za kupnju od 7€
32,64 €

Mirisna piramida:

GORNJE NOTE

Talijanski bergamot, cvijet trešnje, jabuka

SREDNJE NOTE 

Badem, ruža, sandalovina

DONJE NOTE

Indonezijski pačuli, vanilija

Uživajte u slatkoj nježnosti Juste Un Baiser, naše nove toaletne vode koja priziva voćni poljubac. Spoj hrskave jabuke i cvijeta trešnje, obogaćen notom talijanskog bergamota, slavlje je bezbrižnosti. Ova ženska toaletna voda, predstavljena u punjivoj bočici od 100 ml, dodir je nježnosti koji možete ponijeti svugdje sa sobom.

Reciklirajte kartonsku kutiju: našu kartonsku ambalažu koja se može 100 % reciklirati treba presavinuti i staviti u kantu za recikliranje kako biste joj dali novi život. Reciklirajte aluminijsku bočicu: Isparivači su napravljeni od aluminija, metala koji se može reciklirati iznova i iznova. Treba ih staviti u kantu za recikliranje zajedno s plastikom i kartonom.
Raspršite JUSTE UN BAISER EAU DE TOILETTE na kožu ili odjeću u bilo koje doba dana.

OPREZ: Zapaljivo dok se ne osuši. Ne koristite u blizini vatre, plamena ili topline.
Samo registrirani kupci koji su kupili ovaj proizvod mogu recenzirati.
Alcohol denat. (SD Alcohol 39-C), Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Hydroxycitronellal, Limonene, Citronellol, Linalool, Coumarin, Alpha-Isomethyl lonone, Farnesol, Citral.

Ovaj popis sastojaka je podložan promjenama, molimo provjerite pakiranje kupljenog proizvoda.
Povratak na vrh